LAJMI I FUNDIT:

“Sakrifikova që ti të mos zvarritëshe si kërmilli, do ta ç’bllokojë këngën se jam burrë” – reagon sërish ish-menaxheri i Taynës

“Sakrifikova që ti të mos zvarritëshe si kërmilli, do ta ç’bllokojë këngën se jam burrë” – reagon sërish ish-menaxheri i Taynës

Ish-menaxheri i Taynës, Rinor Hykolli, ka reaguar sërish për problemet që ka pasur me këngëtaren pas largimit nga ‘label’-i i tij.

Ai tha fillimisht që ia ka bllokuar këngën e re “Si ai”, të cilën e solli ditën e djeshme (e hënë) në platformën e saj në YouTube.

Pas një prononcimi për Telegrafin, ish-menaxheri ka bërë një reagim edhe në rrjete sociale.

Foto: Screenshot/Instagram

Në postimin e tij të gjatë në Instagram, ka shkruar për rrugëtimin në karrierë me artisten, derisa në fund i ka uruar edhe suksese.

Ia bllokoi këngën në YouTube, flet ish-menaxheri i Taynës: E mora nga rruga e bëra yll, iku ‘tinëz’ e bëri gjëra pas shpinës
Lexo po ashtu Ia bllokoi këngën në YouTube, flet ish-menaxheri i Taynës: E mora nga rruga e bëra yll, iku ‘tinëz’ e bëri gjëra pas shpinës

Veç kësaj, Hykolli thotë se do t’ia ç’bllokojë këngën për t’ia dëshmuar që është burrë, ndonëse do të vazhdojnë me procedurat e tjera.

Më poshtë ua sjellim postimet e Hykollit në Instagram:

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Magazina
Oriola Marashi mahnit në sfilatën e “Guess”, shfaq figurën fantastike në bikini të zeza

Oriola Marashi mahnit në sfilatën e “Guess”, shfaq figurën fantastike në bikini të zeza

Magazina
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Magazina
Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Magazina
Prifti që vdiq dhe u ringjall, thotë se në ferr djajtë këndonin këngën “Umbrella” të Rihannas

Prifti që vdiq dhe u ringjall, thotë se në ferr djajtë këndonin këngën “Umbrella” të Rihannas

Magazina
Kim Kardashian shfaqet me një kostum të ngushtë të zi, tregon linjat e saj mahnitëse

Kim Kardashian shfaqet me një kostum të ngushtë të zi, tregon linjat e saj mahnitëse

Magazina
Kalo në kategori