Bardhyl Idrizi ditën e sotme (e mërkurë) lanson bashkëpunimin “Sa mirë po dokesh” me Eaz dhe Xen.

Tre artistët shqiptarë kanë bashkuar forcat për herë të parë, teksa kjo është pjesë e albumit të katërt të Bardhyl Idrizit (emri i vërtetë).

Ai së fundmi ka ndarë edhe disa imazhe të tjera nga videoklipi ku ka zbuluar pak më shumë për fansat.

Bardhi (Foto: Instagram)

“Sa mirë po dokesh/sonte 20:00”, ka shkruar ai.

E fundit ndërkaq e lansuar nga Bardhi mbetet “A je” që e solli saktësisht tre javë më parë.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Për vetëm kaq pak kohë të shkurtër ka mbledhur mbi katër milionë klikime.

View this post on Instagram

A post shared by BARDHI (@bardhylidrizi)

Tri këngët e mëparshme të albumit mbeten: “Emanuela”, “Jeta jem” dhe “A je”. /Telegrafi/