Rozana Radi gjatë kësaj vere duket se nuk ka vendosur që të angazhohet në koncerte muzikore apo të sjellë ndonjë video projekt.

Por, këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video nga përditshmëria e jetës së saj.

Ajo kohët e fundit ka lënë disa mesazhe në llogarinë personale në Instagram që kanë shkaktuar debate edhe te ndjekësit.

View this post on Instagram

Santorini 🦋 • • •

A post shared by Rozana Radi (@rozana_radi) on Aug 13, 2019 at 2:39am PDT

Bukuroshja së fundi ka publikuar disa fotografi nga pushimet verore teksa shihet mjaft atraktive dhe tërheqëse.

Artistja në njërën prej imazheve të publikuara provokon imagjinatën e fansave teksa shihet pa reçipeta, por që gjoksin e mbulon me një kapele.

Ndryshe, Rozana ka paralajmëruar se deri në fund të vitit do të vjen me një video projekt të ri muzikor. /Telegrafi/

View this post on Instagram

🦋

A post shared by Rozana Radi (@rozana_radi) on Aug 12, 2019 at 9:25am PDT

View this post on Instagram

🦋

A post shared by Rozana Radi (@rozana_radi) on Aug 10, 2019 at 9:54am PDT

View this post on Instagram

I ❤️ MOSCHINO

A post shared by Rozana Radi (@rozana_radi) on Aug 7, 2019 at 8:34am PDT

View this post on Instagram

🦋

A post shared by Rozana Radi (@rozana_radi) on Aug 5, 2019 at 10:15am PDT

View this post on Instagram

Dashuria ❤️

A post shared by Rozana Radi (@rozana_radi) on Aug 4, 2019 at 7:57am PDT