LAJMI I FUNDIT:

‘Ronaldo nuk është materialist… i kam dhuruar tri automjete’ – Georgina shënjestër e kritikave pas deklaratave kontradiktore

‘Ronaldo nuk është materialist… i kam dhuruar tri automjete’ – Georgina shënjestër e kritikave pas deklaratave kontradiktore
(Foto: Instagram/georginagio/elhormiguero)

Georgina Rodriguez ka tërhequr vëmendjen me deklaratat kontradiktore në një intervistë në emisionin “El Hormiguero”, duke pretenduar se ajo dhe Cristiano Ronaldo nuk janë materialistë, por gjatë bisedës është lavdëruar për dhuratat që i ka blerë.

Reklama

Influencuesja, e cila u bë e njohur falë lidhjes me superyllin portugez, ka qenë e ftuar në televizionin spanjoll Antena 3, ku ka folur për sezonin e dytë të serialit “Soy Georgina”, i cili do të nisë të shfaqet në Netflix.

Ndër të tjera, ajo ka folur edhe për detajet e jetës së tyre private dhe për shkak të një komenti ka nxitur reagime të shumta në rrjetet sociale.

Përkatësisht, Georgina ka folur për festën e ditëlindjes dhe çfarë i ka dhuruar Ronaldo. Pasi në vitin e kaluar Burj Khalifa u ndriçua në nderim të saj, kësaj radhe ka thënë se Cristiano ia ka dhuruar “kohën e tij”.

Mes lotësh, Georgina Rodriguez pranon se pësoi tri aborte para vdekjes tragjike të djalit të saj Angel
Lexo po ashtu Mes lotësh, Georgina Rodriguez pranon se pësoi tri aborte para vdekjes tragjike të djalit të saj Angel

“Rastësisht ditëlindjet përkojnë gjithmonë me ndeshjet dhe kemi kaluar disa bashkë gjatë karrierës së tij. Këtë vit, ai ma kushtoi kohën e tij dhe u ndjeva shumë e lumtur”, ka theksuar 29-vjeçarja.

E pyetur nga prezantuesi Pablo Motos se çfarë mund t’i blejë ajo një mashkulli që ka gjithçka, Georgina theksoi se nuk janë materialistë, por se i ka dhuruar tre automjete dhe se nuk do ta bëjë më këtë sepse nuk është origjinale.

Përgjigja kontradiktore e influencueses tërhoqi vëmendjen në rrjetet sociale dhe shumë shpejt në llogarinë e saj vërshuan komentet dhe kritikat e shumta.

Dokumenti që e paraqet Georgina Rodriguez si skllave të Cristiano Ronaldos në Arabinë Saudite?
Lexo po ashtu Dokumenti që e paraqet Georgina Rodriguez si skllave të Cristiano Ronaldos në Arabinë Saudite?

“‘Cristiano nuk është materialist… I bleva tri automjete’, e gjithë intervista e tillë, sipërfaqësore dhe luks”, thuhet në njërin preh shumë komenteve të ngjashme.

Intervista u përhap shpejt në Twitter, me komente kryesisht kritike ndaj deklaratave të Georginas. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Rikthyer nga Zelanda e Re në Kosovë, Vesa Luma: Më kishte marrë malli për muzikën dhe vendin

Rikthyer nga Zelanda e Re në Kosovë, Vesa Luma: Më kishte marrë malli për muzikën dhe vendin

Butrint Avdyli
Kalo në kategori