LAJMI I FUNDIT:

Rita Orën e lëndon një kafshë, rrëfen dhimbjen e tmerrshme që përjetoi (Foto)

Rita Orën e lëndon një kafshë, rrëfen dhimbjen e tmerrshme që përjetoi (Foto)

Këngëtarja Rita Ora mesa duket nuk ka pasur shumë fat në pushimet e fundit.

Reklama

Ajo vendosi t’i kalojë pushimet në Jamaica javë më parë nën shoqërinë e miqve të saj, por mesa duket jo gjithçka ka ecur për mirë.

Gjatë kohës sa ishte futur në det, Rita aksidentalisht kishte shkelur në një iriq deti, nga i cili kishte përfunduar me 25 thumba në këmbë.

Megjithatë Ora e ka vuajtur këtë lëndim në heshtje, dhe ka qenë e gatshme të performojë para publikut në New York, këngën e saj të re “Your Song.

Rita Ora tjetër bashkëpunim me Aviciin (Video)
Lexo po ashtu Rita Ora tjetër bashkëpunim me Aviciin (Video)

“Kam shkelur në një iriq deti dhe kam 25 nga thumbat e tij në këmbën tim. Dhimbja është e tmerrshme, por hej, jam këtu pranë jush dhe e gjallë e të paktën mund të lëviz”, ishte shprehur ajo para fansave të saj. /Telegrafi/