Ajo është e njohur për stilin e veçantë të veshjeve, madje vitin e kaluar ishte mysafire në “Nex Top Model of America”.

Rita Ora u shfaqe magjepse teksa mori pjesë në gala mbrëmjen Clive Davis në New York City, e organizuar para ndarjes së çmimeve Grammy Awards.

Këngëtarja 27 vjeçare u dallua nga turma me një fustan të bardhë të stilit të viteve 1920, ndërsa në tapetin e kuq në një moment iu bashkëngjit edhe aktorja Katie Holmes.

Kundërshtari i Këndit u kthye në kokat në pamjen e saj të cilësisë së mirë, duke përfshirë një rreshtim magjepsës me faux-lesh në mëngë dhe zbukurime gur i çmuar në bustin dhe skajin.

Rita Ora dhe Dua Lipa në ndejën e para ceremonisë "Grammy Awards" (Foto) Rita Ora dhe Dua Lipa në ndejën e para ceremonisë "Grammy Awards" (Foto)

Një fustani i bardhë që i theksonte vijat e trupit ishte tërësisht i përbërë nga copëza delikate të bardha dhe i prerë paksa mbrapa, e bënte që të binte në sytë e të gjithëve këngëtarja shqiptare.

Në këtë mbrëmje të veçantë janë paraqitur shumë yje botërore duke përfshirë edhe këngëtaret tjerash shqiptare, Dua Lipa dhe Bleona Qereti.

Ndryshe, ceremonia e ndarjes së çmimeve do të mbahet sonte në qytetin amerikan të New Yorkut. /Telegrafi/