Një tryezë është parë e mbushur me yje në China Doll në Woolloomooloo.

Emrat e mëdhenj si Rita Ora, Russell Crowe, Christian Bale, Sacha Baron Cohen dhe Isla Fisher u panë duke shijuar ushqimet në restorant, shkruan Mirror.

Ora u vërejt menjëherë me stilin unik, ndërsa shihej e veshur me një këmishë si fustan me ngjyrë të bardhë.

Ajo së shpejti do të jetë në jurinë e konkursit të të kënduarit në “The Voice”, ku edhe po bën përgatitje.

Këngëtarja ka shkaktuar edhe thashetheme për një marrëdhënie me regjisorin e filmit Taika Waititi, pasi u pa së bashku me 45-vjeçarin në më shumë se një herë.

Reklama

Duke u bashkuar në tryezë, i veshur me një bluzë të errët ishte Russell Crowe, teksa më pas u bashkua edhe Christian Bale. /Telegrafi/

Reklama