LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora, Sacha Baron Cohen dhe Russell Crowe darkojnë së bashku Sydney

Rita Ora, Sacha Baron Cohen dhe Russell Crowe darkojnë së bashku Sydney

Një tryezë është parë e mbushur me yje në China Doll në Woolloomooloo.

Emrat e mëdhenj si Rita Ora, Russell Crowe, Christian Bale, Sacha Baron Cohen dhe Isla Fisher u panë duke shijuar ushqimet në restorant, shkruan Mirror.


Ora u vërejt menjëherë me stilin unik, ndërsa shihej e veshur me një këmishë si fustan me ngjyrë të bardhë.

Ajo së shpejti do të jetë në jurinë e konkursit të të kënduarit në “The Voice”, ku edhe po bën përgatitje.

Këngëtarja ka shkaktuar edhe thashetheme për një marrëdhënie me regjisorin e filmit Taika Waititi, pasi u pa së bashku me 45-vjeçarin në më shumë se një herë.

Duke u bashkuar në tryezë, i veshur me një bluzë të errët ishte Russell Crowe, teksa më pas u bashkua edhe Christian Bale. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Magazina
Butrint Imeri i paguan gjobën fansit që u dënua nga policia duke dëgjuar një nga këngët e tij

Butrint Imeri i paguan gjobën fansit që u dënua nga policia duke dëgjuar një nga këngët e tij

Magazina
DJ PM, Dagz, Ledri, Lumi B dhe Labi sjellin ripërpunimin e këngës së famshme “Kujt i paske ngja”

DJ PM, Dagz, Ledri, Lumi B dhe Labi sjellin ripërpunimin e këngës së famshme “Kujt i paske ngja”

Magazina
Ngeli shtatzënë në Big Brother? Sara Gjordeni tregon të vërtetën pas thashethemeve të shumta

Ngeli shtatzënë në Big Brother? Sara Gjordeni tregon të vërtetën pas thashethemeve të shumta

Magazina
Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Magazina
Kanye West buzëqesh gjatë një interviste dhe tregon dhëmbët e tij të titanit, të cilët kanë kushtuar mbi 780 mijë euro

Kanye West buzëqesh gjatë një interviste dhe tregon dhëmbët e tij të titanit, të cilët kanë kushtuar mbi 780 mijë euro

Magazina
Kalo në kategori