LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora duket e mahnitshme në të bardha teksa përgatitet për xhirimet e klipit të ri muzikor

Rita Ora duket e mahnitshme në të bardha teksa përgatitet për xhirimet e klipit të ri muzikor

Rita Ora hyri në Instagram të martën (21 mars)  për t’u dhënë fansave një paraqitje të shkurtër të përgatitjeve të saj përpara një xhirimi emocionues të videos muzikore.

Këngëtarja, 32 vjeçe, dukej e pabesueshme me një trupore të bardhë, teksa filmonte veten duke bërë një trajtim bukurie para ditës së madhe.


“Ricari studios gjithmonë më kthen në rrugën e duhur pas një fluturimi të gjatë dhe duke u përgatitur për videoklipin tim”, shkroi Rita në mbishkrimin e postimit.

Publikimi i fundit i ish-gjyqtares së “X Factor” ishte “You Only Love Me” në janar, projekti i saj i parë solo që nga viti 2020 “How To Be Lonely”.

Menjëherë pasi konfirmoi martesën e saj me Taika Waititi, në video ajo mund të shihet duke u përgatitur për një martesë imagjinare.

Në video, Ritës iu bashkuan Jodie Turner-Smith , Lindsay Lohan, Sharon Stone dhe Kristen Stewart.

Këngëtarja e “Poison” dukej sensacionale gjatë gjithë kohës duke u paraqitur me një mori veshjesh elegante, duke përfshirë të brendshme.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ritës iu bashkua një mori shoqëruesesh të nuses, të cilat e ndihmuan ta fusnin në fustanin e bardhë.

Duke folur për publikimin e ri, Rita tha: Me You Only Love Me dhe albumin tim të ardhshëm, doja të kapja dobësinë që kam përjetuar ndërsa u hapa ndaj dashurisë dhe hyra në një fazë të re të jetës.

Rita Ora mahnit me linjat trupore në fotografitë e reja nga Dubai
Lexo po ashtu Rita Ora mahnit me linjat trupore në fotografitë e reja nga Dubai

“Të mësosh të heqësh dorë nga e kaluara për t’i hapur rrugë përvojave të reja është një proces thellësisht personal, dhe një proces që u ndjeva i detyruar ta dokumentoja përmes muzikës sime – udhëtimi nuk ishte gjithmonë i lehtë, por unë kam dalë prej tij më i fortë dhe i mbushur me më shumë dashuri se sa kam menduar ndonjëherë të jetë e mundur”, kishte deklaruar ylli.

“You Only Love Me” ishte kënga e parë që u hoq nga albumi i shumëpritur i këngëtarit dhe kantautorit të njohur ndërkombëtarisht – një grup pune thellësisht personal i lidhur thelbësisht me një kapitull të ri në jetën dhe karrierën e Orës.

Ishte gjithashtu publikimi i parë i Ritës që nga fillimi i një partneriteti me BMG, e cila do të kujdeset për të gjitha regjistrimet e saj master në të ardhmen dhe do të gëzojë kontrollin artistik në një mënyrë që ajo nuk e ka pasur më parë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Magazina

"M'i bëj pak llogaritë kur u bë tremuajshe" - Sara Gjordeni përballet me kritika të ashpra për shtatzëninë e saj

Magazina
Kalo në kategori