LAJMI I FUNDIT:

Rina Balaj shfaqet joshëse në imazhet nga pushimet në Afrikë

Rina Balaj shfaqet joshëse në imazhet nga pushimet në Afrikë

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Rina Balaj po vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale.

Rina numëron fansa të shumtë në mediat socizle dhe vetëm në Instagram ka mbi 380 mijë të tillë.

Autorja e “Bad Rosita” këto ditë ka nisur pushimet në Zanzibar dhe nga atje nuk kanë munguar postimet e ndryshme provokuese.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Edhe së fundmi Rina ka mahnit me linjat joshëse të trupit, teksa pozoi me një fustan elegant ngjyrë ari me një krah.

Këngëtarja përshtati dukjen me aksesor ari dhe makijazh të theksuar, ndërsa flokët mbante në në topuz.

View this post on Instagram

A post shared by rina (@isyourgirlrina)

Rina dukej më në formë se kurrë më parë, ndërsa linjat e saj të formësuara merrnin vëmendje.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ndërkohë, të shumta kanë qenë edhe komentet nga ana e fansave dhe admiruesve të saj.

Ndryshe, pas një pauze të gjatë, Balaj është rikthyer me projekte të reja dhe gjithashtu koncerte e mbrëmje muzikore. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Vesa Vllasaliu vihet në siklet gjatë podcastit, moderatori heq bluzën dhe i shfaqet me fanellë të Mërgim Berishës

Vesa Vllasaliu vihet në siklet gjatë podcastit, moderatori heq bluzën dhe i shfaqet me fanellë të Mërgim Berishës

Magazina
Burri që gjuajti me telefon Bebe Rexhën gjatë koncertit të saj, mund t'i shpëtojë burgut pasi bëri 40 ditë shërbim në komunitet

Burri që gjuajti me telefon Bebe Rexhën gjatë koncertit të saj, mund t'i shpëtojë burgut pasi bëri 40 ditë shërbim në komunitet

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Mimoza Kusari: Rrogën e parë e kam marr duke qepur jelekë dhe veshje tradicionale me ari në Gjakovë

Mimoza Kusari: Rrogën e parë e kam marr duke qepur jelekë dhe veshje tradicionale me ari në Gjakovë

Magazina
“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

Magazina
Zarf i zi në “Big Brother Vip Albania” Ilnisa dënohet nga ‘Vëllai i Madh’

Zarf i zi në “Big Brother Vip Albania” Ilnisa dënohet nga ‘Vëllai i Madh’

Magazina
Kalo në kategori