Rina Balaj është një prej artisteve më të përfolura shqiptare dhe postimet e saj në rrjete sociale marrin çdo herë vëmendje.

Kështu ka ndodhur edhe me imazhet e reja që këngëtarja 24-vjeçare ndau me fansat në llogarinë e saj në Instagram.

Rina shihet e veshur në kostum dypjesësh të shkurtër me ngjyrë të zezë që ia theksonte format tërheqëse të trupit.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Këngëtarja pozon hipur mbi një tavolinë ndërsa vë në pah linjat trupore ndaj të cilave ajo është tejet e përkushtuar me ushtrime intensive në palestër.

Natyrisht, nuk munguan as pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e fansave të saj të shumtë që ishin kryesisht pozitive.

Reklama

Foto: Rina Balaj/Instagram

Ndërkohë, Rina këtë periudhë po punon edhe për projekte të reja muzikore.

Reklama

Së fundmi ajo ka paralajmëruar këngën e re duke ndarë një pjesë të shkurtër të saj e që pritet të publikohet më 10 shkurt. /Telegrafi/

Foto: Rina Balaj/Instagram

Foto: Rina Balaj/Instagram