Tifozja sensuale Ivana Knoll është rikthyer në një Botëror për të mbështetur Kroacinë, pas mbështetjes së saj të suksesshme në Kampionatin Botëror 2018 në Rusi, ku ishte kthyer në senzacionin e mediave, ndonëse ajo u pa edhe në stadiumet e Brazilit 2014.

Rishfaqja e asaj që konsiderohet si një nga tifozet më ‘të nxehtë’ dhe atraktive nuk ishte ashtu siç pritej, pasi nuk ishte debutimi më i mirë për kombëtaren e saj që çuditërisht ishte e dyta në edicionin e fundit të Botërorit 2018, në Rusi.

Ivana Knoll mori pjesë në debutimin e Kroacisë në Katar, në një ndeshje të tyre me Marokun e cila rezultoi 0-0 në stadiumin ‘Al Bayt’, shkruan Marca.

Reklama

Foto: Ivana Knoll/Instagram

Ajo ishte pjesë e tribunave me një veshje sensuale që jo vetëm ekzaltoi të pranishmit, por edhe “çmendi” internetin dhe rrjetet sociale.

Reklama

Për shkak të mënyrës së veshjes të përshtatur me ngjyrat e flamurit të Kroacisë, tifozja atraktive njihet si fansja më seksi e vendit të saj, ndonëse ka lindur në Gjermani, ku sipas The Daily Star – atje ka lindur dashuria e saj për futbollin, që nga koha kur shikonin me babanë e saj ndeshjet.

Foto: Ivana Knoll/Instagram

“Kroaci, le të ecim”, shkroi tifozja kroate në fotografitë e publikuara në Instagram, në ndeshjen e vendit kur Marokut.

Reklama

Ivana ka më shumë se 570 mijë ndjekës në Instagram dhe ende pritet të marrë vëmendjen në ndeshjet e radhës të Kroacisë kundër Kanadasë dhe Belgjikës në fazën e grupeve, dhe shumë prej tyre dëshirojnë që Kroacia të qëndrojë në garë, për të pritur më shumë paraqitje atraktive nga Ivana Knoll. /Telegrafi/

Reklama

Foto: Ivana Knoll/Instagram

Foto: Ivana Knoll/Instagram

Foto: Ivana Knoll/Instagram