Rike Roçi arrin të marrë vëmendjen e ndjekësve në rrjetet sociale, sa herë që publikon fotografi në profilet e saja.

Bukuroshja shqiptare është aktive në Instagram, ku nuk mungojnë pozat që vënë në plan të parë figurën e saj trupore.

Të gjitha lajmet nga Rike Roci Të gjitha lajmet nga Rike Roci

Dhe teksa po e bën rolin e modeles në Italia, disa prej imazheve ajo i ndan edhe me fansat e saj të shumtë.

View this post on Instagram

💞

A post shared by Rike Roçi 🧿 (@rike_roci_) on Sep 5, 2019 at 10:57am PDT

Një pozë me të brendshme që e ka publikuar gjatë fundjavës ka ngacmuar imagjinatën e gjinisë së fortë.

Ndryshe, që Rike u bë e njohur për publikun e gjerë me pjesëmarrjen në versionin shqiptar të ‘Big Brother’, ndërsa prania e saj në tribunat e stadiumeve gjatë ‘Euro 2016’, e bëri atë shumë të popullarizuar, saqë faqet rozë të mediave të njohura ndërkombëtare i kanë kushtuar artikuj të shumtë bukuroshes shqiptare. /Telegrafi/

View this post on Instagram

🇫🇷-🇦🇱 sonte #kuqezi ❤️🖤

A post shared by Rike Roçi 🧿 (@rike_roci_) on Sep 7, 2019 at 5:18am PDT