Rike Roçi është një personazh që qëndron gjithnjë në qendër të mediave rozë. Për fizikun apo lidhjet e saj të spekuluar, ajo shndërrohet menjëherë në kryefjalën e portaleve.

Kohë më parë u shkrua se bukuroshja kishte bërë një tatuazh në zonën intime. Kjo gjë u ve re nga fansat e saj të cilët komentonin për tatuazhin pasi ishin kuriozë.

Rike Roçi sërish merr vëmendje me pozën me të brendshme Rike Roçi sërish merr vëmendje me pozën me të brendshme

E ftuar në “Shiko Kush Luan” Rike Roçi u pyet për këtë temë. Në lojën “Ndaje ose haje” ajo u pyet për tatuazhin që u vu re nga ndjekësit.

“Na trego vendin dhe kuptimin e tatuazhit, thuaje ose tortën” ishte pyetja drejtuar Rikes në emisionin e Top Channel.

Ndërsa ajo nuk hezitoi ta pranonte ekzistencën e një tatuazhi të tillë dhe kuptimin e tij: “Te cepi i bikinit dhe ka kuptim. Të kesh besim te vetja”.

(Foto: Instagram/rike_roci_/Spettro/