LAJMI I FUNDIT:

Rihanna merr vëmendje me veshjen sportive rozë, teksa vë në pah barkun e rrumbullakosur

Rihanna merr vëmendje me veshjen sportive rozë, teksa vë në pah barkun e rrumbullakosur

Rihanna dukej mahnitëse teksa doli me të dashurin e saj, ASAP Rocky, në Santa Monica të premten në mbrëmje.

Këngëtarja, 35 vjeçe, e ekspozoi barkun e rrumbullakosur veshur me një palë sytjena sportive rozë “Barbie” dhe pantallona sportiv të njëjtë ndërsa ajo dhe reperi, 34 vjeç, mbërritën për një darkë romantike në Giorgio Baldi.

Krijuesja e hitit “Umbrella” përshtati dukjen e saj të ndritshëm me një palë atlete krejt të bardha.

Për të mahnitur pamjen e saj, ajo i lidhi flokët e saj të zeza në bisht të lartë për një model flokësh elegant gjysmë lart dhe gjysmë poshtë.

Për një prekje shtesë magjepsjeje, ajo mabnte edhe një palë syze dielli rrethore të zbukuruara me diamant të rremë të shndritshëm për t’u bashkuar me qafore me diamant në qafën e saj.

Nën syzet e saj të diellit, sipërmarrësja dukej se kishte një grim minimal për të treguar pamjen e saj rrezatuese natyrale dhe shkëlqimin e shtatzënisë.

Themeluesja e “Fenty Beauty” vazhdoi të kompletonte pamjen e saj tërheqëse dhe reflektuese me një çantë metalike të argjendtë mbi supe.

Pasi zbritën nga makina e tyre, aktorja e “Ocean’s 8” mund të shihej duke ecur në restorantin e famshëm me Rockyn.

Më shumë se një vit më parë, Rihanna lindi fëmijën e tyre të parë, RZA, në maj 2022.

Në fillim të këtij viti, ajo zbuloi lajmin emocionues se ishte sërish shtatzënë dhe çifti së shpejti do të mirëpriste fëmijën e tyre të dytë.

Të gjitha lajmet nga Rihanna
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Rihanna

Këngëtarja e bëri njoftimin special në Super Boël LVII Halftime Show në shkurt.

Gjatë performancës së saj pesë herë të nominuar për “Emmy”, ajo zbuloi dhe përkëdheli barkun e veshur me një kostum të kuq.

Më parë, dyshja kishin qenë miq të gjatë që kur Rocky iu bashkua Rihannas për turneun e saj “Diamond” në 2013.

Pothuajse shtatë vjet pasi thashethemet për romancë filluan të qarkullonin, çifti filloi të takohej dhe u zyrtarizua në verën e vitit 2020, sipas “Harper’s Bazaar”. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

Magazina
Ledion Liço humb durimin ndaj banorëve në transmetim direkt: Si nuk keni respekt - jeni si motorë të prishur, po na luani mendsh

Ledion Liço humb durimin ndaj banorëve në transmetim direkt: Si nuk keni respekt - jeni si motorë të prishur, po na luani mendsh

Magazina
Kalo në kategori