Aty ishte i pranishëm një ekip kamerash, kështu që duket se familja mund të ketë bërë një set fotografik.

Rihanna ishte veshur në mënyrë elegante me një fustan të zi, me një të çarë që tregonte këmbët e saj të gjata.

Flokët i kishte lënë natyrale kaçurrela të errëta siç tashmë njihet për paraqitjet.

Rihanna (Foto: Backgrid)

Ndërkohë, Rocky u shfaq në veshje lëkure tërësisht të zezë që përbëhej nga një jelek, pantallona dhe xhaketë.

Reperi i “F-kin’ Problems” dukej i habitur teksa përqafoi i lumtur djalin e tij të vogël.

Të gjitha lajmet nga Rihanna Të gjitha lajmet nga Rihanna

Foshnja, emri i të cilit nuk është bërë i ditur, është fëmija i parë i Rocky dhe Rihannas.

Reklama

Rihanna (Foto: Backgrid)

Çifti i famshëm mirëpritën djalin e tyre në muajin maj.

Reklama

Megjithatë, që nga lindja e tij, ata kanë vendosur ta mbajnë të voglin larg syrit të publikut.

Rihanna (Foto: Backgrid)

Megjithatë, Rihanna ndau së fundmi në TikTok një klip të adhurueshëm të foshnjës të ulur në sediljen e makinës.

Është e paqartë nëse ylli botëror zgjodhi të shfaqte në publik djalin, një ditë pasi ishte fotografuar nga paparacët në plazh. /Telegrafi/

Rihanna (Foto: Backgrid)