Ajo është përfolur se është në lidhje me artistin Zac LaRoc që prej muajit maj.

Reklama

Dhe aktorja, Rachel Bilson, konfirmoi se ajo ishte aktualisht në një lidhje gjatë një paraqitje të mërkurën në podcastin ‘Call Her Daddy’.

Duket se kjo është lidhja e saj e parë serioze që kur ajo dhe ylli i “Barry”, Bill Hader u ndanë në vitin 2020.

Rachel zbuloi lidhjen e saj pasi, Alex Cooper, e pyeti nëse ajo ishte ‘aktualisht beqare’.

“Unë nuk jam”, u përgjigj aktorja e “OC”, megjithëse ajo nuk tregoi identitetin e të dashurit të saj të ri, shkruan DailyMail.

Rachel u përfol më parë se ishte në lidhje me artistin Zac LaRoc pasi të dy u panë në një plazh në Malibu në fund të majit. Megjithatë, të dy duket se nuk janë parë bashkë që atëherë.

Reklama
Reklama

Diku tjetër në episod, aktorja u zhyt në shijen e saj për partnerët romantikë, e cila shkon drejt të njohurit.

Ylli i “Hart Of Dixie” sqaroi se ishte e hapur për të takuar jo-aktorë, megjithëse dukej se ishte një model për të.

“Unë gjithmonë i them vetes, “Kurrë më”, dhe pastaj, sigurisht, je në një projekt tjetër me një person tjetër”, tha ajo.

“Në çdo vend pune ku jeni, jeni të rrethuar nga njerëzit. Jeni rreth tyre çdo ditë dhe do të takoni personalitete të ndryshme dhe ndonjëherë keni vërtet kimi me dike”, u shpreh aktorja.

Megjithatë, Rachel e bëri të qartë se ish-partneri i saj, Hayden Christensen, me të cilin ka vajzën Briar Rose, shtatë vjeçe, nuk ka tendencat e vetë-përfshirë të aktorëve të tjerë ndaj të cilëve ajo është tërhequr.

Reklama
Reklama

Bilson sqaroi gjithashtu një koment që ajo bëri më herët gjatë verës në lidhje me ndarjen e saj nga Bill Hader, për të cilin ajo tha se ishte ‘më e vështirë se lindja’.

Megjithatë, ajo shpjegoi se po i referohej rrethanave përreth, pasi ata u ndanë në vitin 2020 gjatë fillimit të pandemisë së vazhdueshme të coronavirusit, të cilat i shtojnë stres shtesë jetës së saj.

“Unë thashë, padyshim, ai dhe unë, nuk jemi ende bashkë, kështu që u ndamë. Por ishte gjatë një kohe kur nuk mund të dilje nga shtëpia jote”, shpjegoi ajo.

“Më duhej të merresha me këtë. Më duhej të merresha me të qenit vetëm dhe të kujdesesha për fëmijën tim dhe gjithçka tjetër”, tha ajo.

Reklama
Reklama

Ajo tha se izolimi, i kombinuar me ndjenjën e freskët të humbjes, e bëri ndarjen veçanërisht të vështirë. /Telegrafi/