LAJMI I FUNDIT:

Quentin Tarantino bëhet baba për herë të parë në moshën 56-vjeçare

Quentin Tarantino bëhet baba për herë të parë në moshën 56-vjeçare
Quentin Tarantino dhe gruaja e tij, Daniella (Foto: Antony Jones/Getty Images for Sony Pictures)

Filmbërësi dhe fituesi i “Oscar”, 56-vjeç, Quentin Tarantino, ka mirëpritur fëmijën e tij të parë me bashkëshorten Daniella të shtunën.

Reklama

“Daniella dhe Quentin Tarantino janë të lumtur të njoftojnë për lindjen e fëmijës së tyre të parë”, tha një i afërt me çiftin, shkruan People, transmeton Telegrafi.

Sipas raportimeve djali i tyre ka lindur në Tel Aviv, Izrael.

Quentin Tarantino dhe gruaja e tij, Daniella (Foto: Antony Jones/Getty Images for Sony Pictures)

Dyshja njoftuan në gusht se janë në pritje të fëmijës së parë.

“Daniella dhe unë jemi të lumtur të ju tregojmë që po presim një fëmijë”, thanë çifti në një prononcim për People.

Tarantino dhe Daniella, e cila është vajza e këngëtarit dhe tekstshkruesit izrael, Tzvika Pick, u takuan për herë të parë në vitin 2009, gjersa aktori ishte në Izrael për të promovuar filmin e tij, “Inglourious Basterds”.

Të gjitha lajmet nga Quentin Tarantino
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Quentin Tarantino

Ata më pas u fejuan në qershor të vitit 2017, dhe u martuan në nëntor të 2018 në një ceremoni private në Los Angeles.

Quentin Tarantino dhe gruaja e tij, Daniella (Foto: Antony Jones/Getty Images for Sony Pictures)

Tarantino nuk ishte martuar kurrë, duke sqaruar më parë se puna monopolizonte kohën e tij. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e pretenduar të David me Rebecca Loos: Ishte periudha më e vështirë e jetës time

Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e pretenduar të David me Rebecca Loos: Ishte periudha më e vështirë e jetës time

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Amber Heard fotografohet duke ecur me paterica teksa shoqërohet nga e bija dhe motra e saj në Madrid

Amber Heard fotografohet duke ecur me paterica teksa shoqërohet nga e bija dhe motra e saj në Madrid

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Kalo në kategori