LAJMI I FUNDIT:

Quentin Tarantino 56-vjeçar po pret të bëhet për herë të parë baba

Quentin Tarantino 56-vjeçar po pret të bëhet për herë të parë baba

Quentin Tarantino do të bëhet baba. Regjisori me famë botërore po pret fëmijën e parë me bashkëshorten Daniela Pickun.

Reklama

Kështu së paku ka njoftuar çifti për revistën “People” duke thënë se janë tejet të lumtur të ndajnë këtë lajm.

“Daniela dhe Quentin Tarantino janë të lumtur të njoftojnë se janë në pritje të një fëmije”, thuhet në njoftimin e çiftit.

Skenaristi dhe regjisori u njoftua me Danielën, vajzën e këngëtarit izraelit, Svika Pick, në vitin 2009 ndërsa promovuan filmin “Basterds Inglorious”. Çifti u fejua në qershor të viti 2017 pas një lidhje që zgjati rreth një vit.

Tarantino dhe Daniela u martuan në një ceremoni intime në muajin nëntor të vitit të kaluar në Los Angeles.

Ndryshe, 56-vjeçari para se takonte 35-vjeçaren kishte thënë se nuk ka kohë për martesë duke shpjeguar se puna po ia merrte tërë kohën. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Hulk Hogan martohet me bukuroshen 25 vite më të re, por vajza e tij nuk i shkon në dasmë

Hulk Hogan martohet me bukuroshen 25 vite më të re, por vajza e tij nuk i shkon në dasmë

Magazina
Dafina Zeqiri publikon foto përkrah Mozzik nga xhirimet e videoklipit në Stamboll

Dafina Zeqiri publikon foto përkrah Mozzik nga xhirimet e videoklipit në Stamboll

Magazina
Xhensila Myrtezaj me fotosesion artistik gjatë shtatzënisë së dytë

Xhensila Myrtezaj me fotosesion artistik gjatë shtatzënisë së dytë

Magazina
Kalo në kategori