LAJMI I FUNDIT:

Qeni që “prish” çdo pozë është bërë sensacion në rrjete – shikoni njëzet perlat më të mira

Qeni që “prish” çdo pozë është bërë sensacion në rrjete – shikoni njëzet perlat më të mira

Imagjinoni këtë situatë: po argëtoheni me miqtë tuaj dhe dëshironi të mbani mend atë moment të lumtur, kështu që i mblidhni të gjithë në një vend dhe bëni një foto.

Fotoja duket e mirë në telefonin tuaj, kështu që ju e vendosni përsëri në xhep.


Megjithatë, disa ditë më vonë, ju hapni foton në kompjuterin tuaj, duke u përpjekur të vendosni se cila është më e mira për të postuar, por ekrani më i madh zbulon problemin.

Ai një mik – që shkatërron të gjitha fotografitë e grupit – e ka bërë përsëri. Buzëqeshni, por prisni edhe një moment për t’u hakmarrë.

Megjithatë, a do t’ju ngushëllonte nëse do të thoja që qentë kanë të njëjtin problem? Merrni për shembull këtë grup.

Kur Kikko, Sasha dhe Momo pozojnë për pronaren e tyre Yoko, Hina gjen gjithmonë një mënyrë për ta sabotuar atë.

Ashtu si miku im Luka, Hina ndoshta e quan ‘thyerje të tensionit’, por të gjithë e dimë se është rebelim! /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Stjuardesa mbeti e shtangur kur pa se çfarë fshihej në bagazhin e brendshëm të aeroplanit

Stjuardesa mbeti e shtangur kur pa se çfarë fshihej në bagazhin e brendshëm të aeroplanit

Fun
Askush nuk mund t'i rezistojë videos gazmore të tre britanikëve të dehur

Askush nuk mund t'i rezistojë videos gazmore të tre britanikëve të dehur

Fun
Amerikani shënon rekord të ri botëror duke thyer 110 lapsa në vetëm një minutë

Amerikani shënon rekord të ri botëror duke thyer 110 lapsa në vetëm një minutë

Interesante
Mundësi i njohur ngre me një dorë gruan më të vogël në botë, reagojnë përdoruesit e rrjeteve sociale

Mundësi i njohur ngre me një dorë gruan më të vogël në botë, reagojnë përdoruesit e rrjeteve sociale

Fun
Nuk kishte para për të blerë shtëpi, adoleshenti nga Britania transformon garazhin e prindërve – iu deshën vetëm 15 mijë funte

Nuk kishte para për të blerë shtëpi, adoleshenti nga Britania transformon garazhin e prindërve – iu deshën vetëm 15 mijë funte

Interesante
Kuriozitete të pabesueshme, por krejtësisht të vërteta

Kuriozitete të pabesueshme, por krejtësisht të vërteta

Fun
Kalo në kategori