LAJMI I FUNDIT:

Pyetet për një ribashkim me Sara Hoxhën, Ledri Vula habit me përgjigjen

Pyetet për një ribashkim me Sara Hoxhën, Ledri Vula habit me përgjigjen

Ledri Vula dhe Sara Hoxha prej disa vitesh komentohen për marrëdhënien e tyre.

Çifti thuhet se është ndarë, ndonëse nuk është konfirmuar nga asnjëra palë.

Blogerja e njohur ka qenë së fundmi e ftuar në një emision, ku është pyetur edhe për këtë raport.

Foto: Screenshot/YouTube

Ajo ka lënë peng çdo gjë, duke treguar se ka edhe mundësi ribashkimi në të ardhmen.

Pas ndarjes nga Ledri Vula - Sara Hoxha pyetet për rikthimin dhe befason me përgjigjen
Lexo po ashtu Pas ndarjes nga Ledri Vula - Sara Hoxha pyetet për rikthimin dhe befason me përgjigjen

Ndërsa reperi ka dhënë një intervistë për MCN TV, ku edhe është pyetur për një ribashkim – që i referohet me ish-partneren.

Foto: Screenshot/YouTube

“Po, me 100 probleme jam rikthyer”, ka qenë përgjigja e prerë e artistit të njohur.

Theksojmë që Ledri dhe Sara kanë bashkë një vajzë, Poem Blu. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Magazina
Oriola Marashi mahnit në sfilatën e “Guess”, shfaq figurën fantastike në bikini të zeza

Oriola Marashi mahnit në sfilatën e “Guess”, shfaq figurën fantastike në bikini të zeza

Magazina
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Magazina
Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Magazina
Prifti që vdiq dhe u ringjall, thotë se në ferr djajtë këndonin këngën “Umbrella” të Rihannas

Prifti që vdiq dhe u ringjall, thotë se në ferr djajtë këndonin këngën “Umbrella” të Rihannas

Magazina
Kim Kardashian shfaqet me një kostum të ngushtë të zi, tregon linjat e saj mahnitëse

Kim Kardashian shfaqet me një kostum të ngushtë të zi, tregon linjat e saj mahnitëse

Magazina
Kalo në kategori