LAJMI I FUNDIT:

Pas ndarjes nga Ledri Vula – Sara Hoxha pyetet për rikthimin dhe befason me përgjigjen

Pas ndarjes nga Ledri Vula – Sara Hoxha pyetet për rikthimin dhe befason me përgjigjen

Sara Hoxha prej kohësh është thënë se u nda nga partneri i saj, Ledri Vula.

Dyshja akoma nuk kanë bërë një deklaratë zyrtare, ndonëse në bazë të disa shkrimeve ka lënë të nënkuptohet për një krisje.

E ftuar së fundmi në “Cherry on Top”, ajo është pyetur për rikthimin – edhe pse nuk kishte një emër specifik.

Foto: Screenshot/Instagram

“Çfarë mendon ti për rikthimet?”, ka qenë pyetja që iu parashtrua nga prezantuesja Bora Zemani.

“Të shkojë si të shkojë, unë jam shumë okej”, u shpreh ajo.

Ka blerë shtëpi të re? Sara Hoxha po zhvendoset në Tiranë pas ndarjes nga Ledri
Lexo po ashtu Ka blerë shtëpi të re? Sara Hoxha po zhvendoset në Tiranë pas ndarjes nga Ledri

Sara dhe Ledri theksojmë që kanë bashkë një vajzë të quajtur, Poem Blu.

Aktualisht, secili po vazhdon me punët dhe angazhimet e tyre në profesionet që kanë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Magazina
Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Magazina
Kalo në kategori