LAJMI I FUNDIT:

Puthje dhe përqafime në publik, Halsey konfirmon romancën me Avan Jogia

Puthje dhe përqafime në publik, Halsey konfirmon romancën me Avan Jogia
Reklama

Halsey dhe Avan Jogia janë zyrtarisht bashkë.

Çifti i ri konfirmoi statusin e tyre të marrëdhënies gjatë një daljeje në Los Angeles pas muajsh të tëra dyshimesh të supozuara.


Këngëtarja e “Without Me” – e cila përdor përemrat “ajo/ata” – dhe ish-ylli i “Victorious”, u panë duke u kapur për dore dhe duke u puthur gjatë një takimi në fillim të javës.

Foto: SplashNews.com

Këngëtarja 28 vjeç, qeshi teksa po bisedonte me aktorin në hotelin Cara në Los Feliz, ku dukej se po shikonin një performancë live.

Në një moment, Jogia, i cili kishte veshur një pallto të gjatë lëkure, e mbështolli krahun rreth Halsey dhe i tërhoqi afër për një përqafim.

Foto: SplashNews.com

Aktori i “Choose Love” e kompletoi veshjen me një këmishë xhins poshtë, çizme të bardha dhe një palë pantallona, ndërsa shikonte me adhurim në sytë e Halsey.

Ndërkohë autorja e “Closer” zgjodhi një bluzë gri, të prerë me xhinse të zeza dhe një xhaketë lëkure të hedhur mbi supe.

Muzikantja ishte e pajisur me një rrip të argjendtë, dhe një çantë dore të zezë Yves Saint Laurent.

Foto: SplashNews.com

Fansat kanë dyshuar se dyshja kanë qenë çift për disa muaj pas paraqitjeve të shumta anonime në llogarinë popullore në Instagram DeuxMoi.

Adhuruesit e tyre kanë parë gjithashtu dyshen duke u shoqëruar në disa raste. Dalja e tyre më i hershëm ishte në qershor kur ata u fotografuan duke u zhytur në diell në plazh në Barcelonë, Spanjë.

Ata u panë gjithashtu duke bërë blerje në tregun e pleshtave Silverlake gjatë fundjavës.

Foto: SplashNews.com

Lidhja e tyre vjen pesë muaj pasi Halsey u nda nga i dashuri i tyre prej dy vitesh, Alev Aydin, me të cilin kanë një fëmijë.

Dokumentet e gjykatës të marra nga Page Six zbulojnë se Halsey u paraqit për kujdestarinë e plotë fizike të djalit të tyre 2-vjeçar, Ender Ridley, më 5 prill.

Foto: SplashNews.com

E nominuara për “Grammy” kërkoi kujdestari të përbashkët ligjore dhe shpenzime të përbashkëta me të drejtat e vizitës.

“Ndarja me ta është krejtësisht miqësore dhe ata janë bashkë prindër, ata do të rrisin djalin e tyre së bashku”, tha një burim për Page Six në atë kohë.

Halsey ka qenë më parë i lidhur me muzikantët Matty Healy, Machine Gun Kelly, G-Eazy dhe Yungblud.

Jogia, nga ana e tij, u bë e famshme në shfaqjen e Nickelodeon “Victorious”.

Ai ishte në lidhje me aktoren Zoey Deutch për pesë vjet nga 2012 deri në 2017. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e

Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e "Izi's Apartment 197"

Magazina
Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori