Një nga filmat më të shumëpritur të vitit 2017 “E bukura dhe Bisha” është tashmë gati në fazën e përfundimit.

Reklama

Një prodhim i “Disney”, me regji të Bill Condon dhe një kastë e madhe aktorësh do të përsërisin edhe njëherë historinë e këtij filmi të animuar, i cili ka qenë ndër vite një prej filmave më të preferuar nga fëmijët anë e kënd botës, përcjell Telegrafi.

Për të gjithë adhuruesit e filmit "E bukura dhe Bisha", së shpejti vjen versioni real i filmit (Foto) Për të gjithë adhuruesit e filmit "E bukura dhe Bisha", së shpejti vjen versioni real i filmit (Foto)

Aktorja Emma Watson do të jetë në rolin kryesor “E bukura”, ndërsa Dan Stevens do të jetë ‘Bisha’ ose bashkëshoqëruesi i saj në këtë film.

Deri tani janë publikuar disa imazhe nga ky film, gjersa sot (e martë) në YouTube, fansat janë njoftuar edhe me trailerin e fundit të këtij filmi, i cili do të jetë një nga më të veçantët për këtë vit.

Reklama
Celine Dion e lumtur që do të këndojë kolonën zanore të filmit "E bukura dhe Bisha" (Foto) Celine Dion e lumtur që do të këndojë kolonën zanore të filmit "E bukura dhe Bisha" (Foto)
Reklama

Premiera e filmit “E bukura dhe Bisha” do të jepet më 17 mars 2017. /Telegrafi/

Traileri i fundit i filmit të shumëpritur “E bukura dhe Bisha”