LAJMI I FUNDIT:

Publikohet ‘traileri’ i filmit të shumëpritur “No Time To Die” – pas një vonese të stërzgjatur filmi vjen në kinema më 30 shtator

Publikohet ‘traileri’ i filmit të shumëpritur “No Time To Die” – pas një vonese të stërzgjatur filmi vjen në kinema më 30 shtator

“No Time To Die” është vonuar në mënyrë të përsëritur për shkak të pandemisë COVID-19.

Filmi do të publikohet në kinematë në Mbretërinë e Bashkuar më 30 shtator dhe në të gjithë ShBA-në me 8 tetor, shkruan DailyMail.

Por, pas më shumë se 18 muaj vonesë, ‘trailer’-i përfundimtar për shfaqjen e fundit të Daniel Craig si Agjenti 007 ka mbërritur dhe më në fund të gjitha detajet janë gati.

Po ashtu për filmin “No Time To Die” është konfirmuar edhe data e shfaqjes në kinema, e qe do të lansohet më 30 shtator.

Ai fillon me shprehjen: ”Pritjet kanë mbaruar”. Craig shihet duke dalë ballë për ballë me armikun Ernst Stavro Blofeld, rol ky që luhet nga Christoph Waltz.

Duket se armiqtë e vjetër madje mund të detyrohen të krijojnë një aleancë të pakëndshme.

Reklama

“James, fati na tërheq përsëri së bashku. Tani armiku juaj është armiku im”, thotë Blofeld.

”Si ndodhi kjo?”, Bond përgjigjet me buzëqeshjen e tij tashmë të njohur: “Epo, ju jetuat mjaft gjatë” – këto janë vetëm disa nga skenat e filmit që mezi pritet nga adhuruesit e serive të James Bond. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Magazina
Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Magazina
Në ditëlindjen e 24-të, Edon Zhegrova e prezanton makinën luksoze ‘Ferrari’

Në ditëlindjen e 24-të, Edon Zhegrova e prezanton makinën luksoze ‘Ferrari’

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Kalo në kategori