LAJMI I FUNDIT:

Publikohet një video e Kim Kardashianit ku si adoleshente thoshte se do të bëhej e famshme një ditë

Publikohet një video e Kim Kardashianit ku si adoleshente thoshte se do të bëhej e famshme një ditë
Foto: Kim Kardashian/Instagram

Ikona e modës dhe një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale, Kim Kardashian ka zgjedhur të ndajë me miliona ndjekësit e saj një kujtim të veçantë nga adoleshenca e saj.

Në një video të publikuar së fundmi, që mban ngjyrat dhe stilin e viteve të hershme, zëri i njohur i motrës së saj, Khloe Kardashian, duket të jetë një parashikim profetik për të ardhmen e Kimit.

“Videoja është xhiruar nga motra e saj Khloe”, shkroi Kim në përshkrimin e videos, duke i shkaktuar ndjekësve të saj një ndjenjë nostalgjie dhe kënaqësie të veçantë.

Foto: Kim Kardashian/Instagram

Pjesë e një vëllimi të pasur familjarë të kujtimeve që motrat Kardashian kanë ndarë me publikun gjatë viteve, kjo video vjen si një pasqyrë e hershme e personaliteteve të dy motrave që sot njohim.

Ndërsa Khloe thotë me një notë parashikuese, “Ajo quhet Kim, është shumë e bukur dhe do të bëhet e famshme kur të rritet”, përgjigjja e Kimit është një tregues i sigurisë dhe vetëbesimit që e karakterizon edhe sot: “Oh, e di këtë”.

Teksa Kim përfundon përshkrimin e saj të videove me një përkufizim të shkujdesur por të dashur për Khloen – “Khloe, videografe dhe magjistare” – ajo jo vetëm që rikthen kujtime të ëmbla, por gjithashtu i jep atyre një vaçel doze të humorit që i ka bërë të gjitha anëtaret e kësaj familjeje kaq të dashura për publikun.

Ndjekësit e Kimit, gjithmonë të vëmendshëm për çdo detaj dhe të gatshëm të japin komentet e tyre, kanë vënë re ngjashmërinë ndërmjet së ëmës dhe vajzës së saj, duke shkruar komente të tipit “Ti je njësoj si North” apo “Sikur po shikoj North”. Këto komente vijnë si një dëshmi për gjenetikën e fortë Kardashian dhe lidhjen e veçantë që Kim ka me vajzën e saj të parë. /Telegrafi/

Foto: Kim Kardashian/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

Magazina
Rihanna zbulon se do të kishte më shumë fëmijë, ndërsa flet për zgjerimin e familjes së saj prej katër anëtarësh

Rihanna zbulon se do të kishte më shumë fëmijë, ndërsa flet për zgjerimin e familjes së saj prej katër anëtarësh

Magazina
Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Magazina
Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës

Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës "J'Adore” të Dior, pasi Charlize Theron e kishte këtë punë për dy dekada

Magazina
Kalo në kategori