Ajo është njëra nga këngëtaret shqiptare që i ka rezistuar kohës dhe kjo tanimë veçse është e dukshme.

Bëhet fjalë për artisten e mirënjohur të estradës, Mihrije Brahën, e cila vazhdon të jetë shumë e komentuar për dukjen e paraqitjet e njëpasnjëshme.

E ndjekur nga mbi 100 mijë ndjekës në Instagram, Braha së fundmi ka publikuar një kolazh fotografish duke prezantuar veten ndër vitesh.

Mihrije Braha (Foto: Instagram)

Në njërën prej imazheve, krijuesja e hitit “S’mund të jetoj pa ty” shfaqet kur ishte fëmijë, e të tjerat duket që i ka realizuar ndër vite.

Të gjitha lajmet nga Mihrije Braha Të gjitha lajmet nga Mihrije Braha

“Unë”, ka qenë fjala e vetme që ia ka shtuar këtyre fotove që morën komplimente të shumta.

Reklama

Ajo siç shihet nuk është se ka bërë ndonjë ndryshim të madh, por veçse me kohë e stile flokësh të ndryshme.

Reklama

Mihrija ndryshe është ende pjesë e tregut e madje tejet prezentë edhe në ekran. /Telegrafi/