Irina Shayk ka postuar një foto shumë seksi në Instagram, por vetëm disa minuta më vonë ajo e ka hequr atë.

Bukuroshja ruse, të cilësi dukej edhe gjoksi, ishte shkrepur nga modelja portorikiane, Joan Smalls.

Arsyet se përse Irina ka vendosur të heq foton nuk dihen, por mediat rozë shkruajnë se ajo mund të ketë thyer ndonjë pikë të ndonjë prej kontratave që ka me kompanitë e veshjeve të brendshme.

Të brendshmet që kishte Irina në foto mund të kenë qenë të ndonjë kompanie tjetër dhe Irina është imazh i një kompanie tjetër dhe kjo sigurisht që mund të jetë problem, pasi mund një gabim i tillë do të thotë më pak të ardhura për rusen.

Reklama

Shumë modele dhe personazhe të tjerë të njohur, përfshijnë në kontratat e tyre komerciale edhe llogaritë e tyre ne Instagram, pasi kanë edhe shumë ndjekës.

Reklama

irana