LAJMI I FUNDIT:

Policja atraktive që bënte roje jashtë gjykatës në rastin e Trump, merr vëmendjen nga përdorues në rrjetet sociale

Policja atraktive që bënte roje jashtë gjykatës në rastin e Trump, merr vëmendjen nga përdorues në rrjetet sociale

Derisa ish-presidenti amerikan Donald Trump qëndroi brenda Gjykatës Penale të Manhattan të martën për t’u përballur me 34 akuza, shumë njerëz në internet u hutuan nga një oficere femër që po bënte roje jashtë.

Reklama

Policja bionde e paidentifikuar u shfaq në të gjitha rrjetet kryesore amerikane që po transmetonin rastin e Trumpit të martën, duke bërë që një numër shikuesish të deklaronin se ajo ishte ‘atraktive’ dhe duke kërkuar më shumë informacion për gruan, transmeton Telegrafi.

Një përdorues i Twitter madje shkoi aq larg sa the se “mund t’ia vendoste prangat sa herë të dojë”.

Një tjetër thjesht tha se po shikonte vetëm policen derisa ish-presidenti amerikan doli nga gjykata pasditen e së martës.

Fotografitë e polices amerikane filluan të qarkullonin në rrjetet sociale dhe njerëzit duan ta dinë se kush është. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Keni 5 sekonda, a mund ta gjeni kalin pa bisht?

Keni 5 sekonda, a mund ta gjeni kalin pa bisht?

Interesante
Pajisja “moderne” për pjekjen e flisë, shpikja e djaloshit nga Gjilani (Video)

Pajisja “moderne” për pjekjen e flisë, shpikja e djaloshit nga Gjilani (Video)

Interesante
Ndodh edhe kjo – pas stuhisë Daniel në Greqi, kopeja e deleve ha 100 kilogram kanabis

Ndodh edhe kjo – pas stuhisë Daniel në Greqi, kopeja e deleve ha 100 kilogram kanabis

Fun
Fari në Miçigan lëshon mesazhe në shishe duke ofruar qëndrime falas

Fari në Miçigan lëshon mesazhe në shishe duke ofruar qëndrime falas

Interesante
Fitoi çmimin prej 50 dollarësh – paratë i përdori për të blerë një biletë që i solli xhekpotin prej 4 milionë dollarësh

Fitoi çmimin prej 50 dollarësh – paratë i përdori për të blerë një biletë që i solli xhekpotin prej 4 milionë dollarësh

Interesante
Kalo në kategori