0Shares

Burime brenda Policisë së Kosovës për rtv21 konfirmojnë se mbrëmë është ndërprerë koncerti i reperit Trim Ademi (Capital T), teksa po performonte në një nga klubet e qytetit të Podujevës.

Sipas këtij burimi, koncerti është ndërprerë nga Policia e Kosovës për shkak të prishjes së rendit dhe qetësisë.

Të gjitha lajmet nga Capital T Të gjitha lajmet nga Capital T

Me këtë rast është arrestuar pronari i cili kishte kundërshtuar te ndalte muzikën.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30 minuta ku të pranishëm ishin edhe Njësitë Speciale të PK- së. /21Media/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)