LAJMI I FUNDIT:

Po bëhet nënë për herë të parë, Fifi vjen me dedikimi të ëmbël: Engjëlli im i bukur

Po bëhet nënë për herë të parë, Fifi vjen me dedikimi të ëmbël: Engjëlli im i bukur

Këngëtarja e njohur, Fifi pas një karrierë të gjatë e të suksesshme në muzikë po e shijon lumturin edhe në jetën priavte.

Reklama

Pak javë më parë këngëtarja nga Ferizaj zbuloi lajmin se po bëhet nënë për herë të parë dhe tashmë nuk mungojnë dedikimit për të.

Në një postim të radhës, autorja e “Diell” ka ndarë me fansat në InstaStory imazhe nga ultrazëri, teksa bën dedikimin e ëmbël për fëmijë e saj të parë.

Foto: Fifi/Instagram

“Këmbët e tua të vogla dhe të bukura, engjëlli im i bukur”, ka shkruar Fifi sipër një fotografie.

Fifi hyri në Big Brother VIP Kosova për të performuar, ngacmon banorët teksa ata nuk lejoheshin të lëviznin
Lexo po ashtu Fifi hyri në Big Brother VIP Kosova për të performuar, ngacmon banorët teksa ata nuk lejoheshin të lëviznin

Kujtojmë që pas daljes së saj nga formati i Big Brother VIP Albania vitin e kaluar, Fifi nisi një lidhje dashurie me Adis Patushin.

Foto: Fifi/Instagram

Dyshja janë të pandashëm nga njëri-tjetri, Adis e shoqëron partneren  tij në pothuajse secilin angazhim profesionale dhe tashmë po bëhen prindër.

Kujtojmë që ky është fëmija i dytë për Adisin, ai ka edhe një djalë nga martesa e mëparshme me modelen Adrola Dushi. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez shkëlqen me një tjetër paraqitje elegante

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez shkëlqen me një tjetër paraqitje elegante

Magazina
Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Magazina
Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan "One in a Milion"

Magazina
Kalo në kategori