LAJMI I FUNDIT:

Plaçkitet shtëpia e Ermal Metës: Nëse kërkoni ar në shtëpinë e kantautorëve, ne nuk jemi të pasur

Plaçkitet shtëpia e Ermal Metës: Nëse kërkoni ar në shtëpinë e kantautorëve, ne nuk jemi të pasur

Shtëpia e këngëtarit shqiptar, Ermal Meta, i cili jeton dhe vepron në Itali ishte cak e hajdutëve.

Ishte vetë artisti Meta i cili njoftoi për këtë, duke publikuar edhe një fotografi edhe të derës së thyer.

Krahas kësaj fotografie, artisti dha një mesazh për hajdutët që plaçkitën shtëpinë e tij.


“Njoftim për hajdutët që thyen derën time sonte për të vjedhur, një gjerdan. Nëse kërkoni ar dhe para në shtëpinë e kantautorëve, ne nuk jemi të pasur”, shkroi këngëtari në njoftimin e tij, i indinjuar për rastin.

Ermal Meta është një emër tejet i respektuar në fushën e muzikës, i njohur për artin e tij tejet të veçantë.

Gjashtë vjet më parë ai përfaqësoi Italinë në Eurovision, bashkë me artistin italian Fabrizio Moro. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli

"Mirë se vjen në Kosovë" - Bebe Rexha pritet nga presidentja Osmani

Magazina
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me futbollistin e njohur francez Benjamin Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me futbollistin e njohur francez Benjamin Pavard

Magazina
Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori