LAJMI I FUNDIT:

Peshkaqeni dhuron spektakël pran bregdetit të Alabamas

Peshkaqeni dhuron spektakël pran bregdetit të Alabamas

Në një plazh në shtetin amerikan të Alabamës, ka ndodhur një dramë e vërtetë kur një peshkaqen ka humbur rrugën.

Në rrjetet sociale është shfaqur një video ku një peshkaqen dyshohet se po ndjek një gocë në cekët.

“Më mirë largohu nga bregu”, mund të dëgjohet në videon ku notarët shikonin peshkaqenin duke u vërshuar nëpër cekëta.

Videoja tregon peshkaqenin duke u larguar nga bregu në një moment, por kur notarët menduan se kishte ikur, ai papritur u kthye dhe u vërsul përsëri në cekët. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Interesante
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Veprimi i pabesueshëm i qenit u regjistrua nga kamerat e vëzhgimit

Veprimi i pabesueshëm i qenit u regjistrua nga kamerat e vëzhgimit

Interesante
Një djalosh bëri tatuazh një fjalë në arabisht, ai u trondit kur zbuloi se çfarë do të thoshte në të vërtetë

Një djalosh bëri tatuazh një fjalë në arabisht, ai u trondit kur zbuloi se çfarë do të thoshte në të vërtetë

Virale
Klienti i hedh limonadë në fytyrë punëtores në lavazh në Indiana të SHBA-së, por ajo nuk vonon dhe

Klienti i hedh limonadë në fytyrë punëtores në lavazh në Indiana të SHBA-së, por ajo nuk vonon dhe "hakmerret"

Fun
Kalo në kategori