LAJMI I FUNDIT:

Përleshje me grushte e thika në Shtime, një person përfundon në QKUK

Përleshje me grushte e thika në Shtime, një person përfundon në QKUK

Një përleshje fizike mes tre personave ka ndodhur të shtunën në Shtime, ku si pasojë, një person ka përfunduar në QKUK

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh, ka njoftuar se të shtunën rreth orës 17:20 në Rrugën “Besim Sopa” në Shtime, tre persona, pas një mosmarrëveshje të mëhershme, janë përleshur fizikisht ne mes vete me ç’rast është përdorur edhe një mjet i mprehtë thikë.


Si pasojë njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në Qendren Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Me vendim te prokurorit njëri prej të dyshuarve është arrestuar dhe pas intervistimit dërgohet në mbajtje./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Kosova pothuajse

Kosova pothuajse "në fund të pusit", publikohen rezultatet e testit PISA

Lajme
Publikohet dokumenti i kërkesës për divorc i Liridonës dhe Naimit në Suedi

Publikohet dokumenti i kërkesës për divorc i Liridonës dhe Naimit në Suedi

Lajme
Udhëtimi pa viza nga 1 janari - sa muaj afat në pasaportë duhet të keni që të udhëtoni në Shengen?

Udhëtimi pa viza nga 1 janari - sa muaj afat në pasaportë duhet të keni që të udhëtoni në Shengen?

Lajme
Nëna e Marigona Osmanit vitin e kaluar kishte denoncuar në polici Dardan Krivaqën për kanosje, Prokuroria konfirmon se ka zhvilluar hetime

Nëna e Marigona Osmanit vitin e kaluar kishte denoncuar në polici Dardan Krivaqën për kanosje, Prokuroria konfirmon se ka zhvilluar hetime

Jehona Hulaj
Kosova shënoi rënie në PISA, reagon ORCA: Katastrofë arsimore, analfabetizmi në rritje

Kosova shënoi rënie në PISA, reagon ORCA: Katastrofë arsimore, analfabetizmi në rritje

Lajme
Vendet mike dhe armike për Shqipërinë, dalin të dhëna nga Barometri

Vendet mike dhe armike për Shqipërinë, dalin të dhëna nga Barometri

Lajme
Kalo në kategori