LAJMI I FUNDIT:

Perisic, i lumtur në Inter

Perisic, i lumtur në Inter

Agjenti i mesfushorit, Ivan Perisic, siguron se klienti i tij është i lumtur me Interin, por në futboll ju kurrë nuk e dini se çfarë do të ndodhë.

Anësori kroat humbi një ndeshje miqësore kundër Trentos për arsye personale, duke çuar në frikë ai ishte drejt Anglisë për një lëvizje të afatit kalimtar.

“A mund të sigurojë tifozët Inter? Po, absolutisht . Ivan nuk ka marrë pjesë në ndeshje për arsye personale, për shkak të çështjeve private. Kjo është e gjitha e qetë dhe nuk ka probleme”, ka thënë Toni Martic për FCInterNews, transmeton Telegrafi.

“Pra, ai do të qëndrojë? Në përgjithësi unë do të them po, por në futboll ju kurrë nuk e di se çfarë do të ndodhë. Kjo është një pyetje për të kërkuar nga klubi, drejtorët do të thonë nëse ka ndonjë ofertë për të”.

Jovetic pranon se Interi duhet të punojë më shumë
Lexo po ashtu Jovetic pranon se Interi duhet të punojë më shumë

“Është normale që një shumë e madhe e skuadrave janë të interesuara në Perisicin. Unë besoj se Perisic ka arritur një nivel të tillë të lartë të performancës që ai nuk do të ketë asnjë problem për të luajtur për çdo ekip në Evropë”.

“Ai ka katër vite në kontratën e tij dhe është i lumtur ta vesh fanellën zikaltër. Objektivi i tij është që të ketë një sezon të madh. Themeli i ekipit është i mirë dhe ai mendon se pas një sezoni të luajtur së bashku, të gjithë mund të bëjmë më mirë”, ka përfunduar agjenti i mesfushorit kroat. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Xabi Alonso tregon se çfarë mendoi ai dhe stafi pas ‘lëndimit’ të Granit Xhakës

Xabi Alonso tregon se çfarë mendoi ai dhe stafi pas ‘lëndimit’ të Granit Xhakës

Bundesliga
Granit Xhaka i mashtroi të gjithë tifozët me festimin që bëri pas golit, reagimi i Xabi Alonsos është bërë viral

Granit Xhaka i mashtroi të gjithë tifozët me festimin që bëri pas golit, reagimi i Xabi Alonsos është bërë viral

Bundesliga
Goditja nga distanca, portieri në ‘gjumë’ - Granit Xhaka realizon super gol për Bayer Leverkusenin

Goditja nga distanca, portieri në ‘gjumë’ - Granit Xhaka realizon super gol për Bayer Leverkusenin

Bundesliga
Gjiganti evropian kërkon transferimin e Theo Hernandezit, nuk është Real Madridi

Gjiganti evropian kërkon transferimin e Theo Hernandezit, nuk është Real Madridi

Bundesliga
“Ai është praktikisht gati”, Real Madridit është afër t’i kthehet ylli i skuadrës

“Ai është praktikisht gati”, Real Madridit është afër t’i kthehet ylli i skuadrës

La Liga
Real Madridi me kërkesë të Ancelottit i ka ofruar Modricit një pozitë të re në klub

Real Madridi me kërkesë të Ancelottit i ka ofruar Modricit një pozitë të re në klub

La Liga
Kalo në kategori