Capital T publikoi muaj më parë atë që të do të ishte kënga më e mirë e këtij fillim viti.

“Kujtime” u pëlqye tej mase nga publiku që shqiptar.

View this post on Instagram

😜😜😜

A post shared by Capital T (@truekapo) on Mar 11, 2019 at 11:20am PDT

Proejkti u punua nga BO Beatz dhe në klip nga Imagine Films.

Kënga ka arritur tashmë 12 milionë klikime në YouTube.

Projekti i radhës i Capital T publikohet më 16 mars. /Telegrafi/