Këngëtari i njohur shqiptar, Yll Limani, sot (e martë), feston ditëlindjen e 25-të.

Me këtë rast, ai ka pranuar një sërë urimesh nga familjarët, miqtë dhe kolegët e tij të shumtë.

I njëjti në ditën më të rëndësishme të jetës, ka vendosur të publikojë një video në rrjetin social, Instagram, kur ishte i vogël.

“Urime ditëlindjen për mu. I urrej ditëlindjet, por i dua njerëzit që e rrethoj veten me ta çdo ditë, e që më japin dashuri, lumturi edhe kujtime të mira. Yllit të vogël në video s’ju kish besu që një ditë do të jetojë ëndrrën e tij, e që njerëzit kanë me e dashtë e përkrah siç bëni ju”, ka shkruar krahas kësaj video ai.

Të gjitha lajmet nga Yll Limani Të gjitha lajmet nga Yll Limani

Ndonëse ka pak vite prej se u bë pjesë e estradës, Ylli konsiderohet të jetë një nga zërat më të pëlqyer e më të kërkuar në treg.

View this post on Instagram

Shkupi last night 🥳 faleminderit 💚

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on Sep 18, 2019 at 7:47am PDT

Përgjatë këtyre viteve, artisti Limani ka sjellë projekte e bashkëpunime mjaft të suksesshme dhe ka qenë pjesë e kompeticioneve të ndryshme muzikore. /Telegrafi/