LAJMI I FUNDIT:

Paul Wesley bën kërkesë për divorc nga Ines de Ramon teksa modelja po shijon romancën e re me Brad Pittin

Paul Wesley bën kërkesë për divorc nga Ines de Ramon teksa modelja po shijon romancën e re me Brad Pittin

Ka përfunduar edhe zyrtarisht marrëdhënia mes Paul Wesley dhe Ines de Ramon.

Reklama

Ylli i “Vampire Diaries” bëri kërkesë për divorc nga gruaja e tij të premten (17 shkurt) pas pesë vitesh martesë, sipas dokumenteve të siguruara nga Us Weekly.

Wesley, 40 vjeç, përmendi “dallimet e papajtueshme” si arsyen e ndarjes së tyre, por vuri në dukje se ndarja e pasurisë së tyre do të vendoset më vonë.

Ish-çifti, i cili filloi lidhjen në vitin 2018, njoftoi ndarjen e tyre në shtator 2022 – por në fakt ishin të ndarë pesë muaj para se ta zbulonin për publikun.

Të dy tashmë kanë vazhduar jetën e tyre duke krijuar lidhje të reja romantike.

Wesley u lidh për herë të parë me modelen Natalie Kuckenburg në gusht 2022 pasi u fotografuan të kapur për dore në qytetin e New Yorkut.

Gjërat duket se po shkojnë mirë për yllin e “Star Trek: Strange New Worlds” dhe Kuckenburg, e cila është 18 vite më e re, pasi kanë kaluar edhe pushimet së bashku këtë vit.

Brad Pitt është zyrtarisht në lidhje me bukuroshen 30 vite më të re, Ines de Ramon
Lexo po ashtu Brad Pitt është zyrtarisht në lidhje me bukuroshen 30 vite më të re, Ines de Ramon

Para lidhjes së tij me Kuckenburg dhe de Ramon, Wesley ishte i martuar më parë me yllin e “Vampire Diaries” Torrey DeVitto nga 2011 deri në 2013.

Ndërkohë, de Ramon është në lidhje me Brad Pitt që nga nëntori dhe dyshja po shijojnë lidhjen e tyre në distancë.

Në fakt, Pitt u sigurua që dita e Shën Valentinit të Ramonit të ishte një ditë për t’u mbajtur mend.

59-vjeçari i dërgoi një buqetë me bozhure rozë në zyrën e saj në Los Angeles – pavarësisht se ishte duke filmuar në New York.

Ashtu si ish-bashkëshorti i saj, de Ramon gjithashtu i kaloi pushimet me partneri e saj të ri.

Pitt dhe de Ramon shijuan një ditë relaksuese natën e Vitit të Ri ndërsa po pushonin pranë pishinës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Magazina
Kalo në kategori