0Shares

Kendall Jenner së fundmi u bë viktimë e hajnave, të cilët i vodhën stoli në vlerë prej 200.000 dollarësh në shtëpinë e saj në Hollywood Hills.

Modelja ka reaguar menjëherë duke e larguar nga puna rojën që ishte në detyrë në ditën kur ka ndodhur vjedhja.

Kendall Jenner e pafat sikurse Kim, i grabiten stoli në vlerë 200 mijë dollarë Kendall Jenner e pafat sikurse Kim, i grabiten stoli në vlerë 200 mijë dollarë

21-vjeçarja kishte qenë vetëm në shtëpi mëngjesin e të enjtes kur ka ndodhur vjedhja dhe menjëherë e kishte thirrur policinë kur e ka vërejtur mungesën e stolive.

Mirëpo, policët mendojnë se vjedhja ka ndodhur nga brenda, pasi që një natë më parë Kendall kishte organizuar një ndejë dhe kishte ftuar shumë miq.

Hetuesit besojnë se dikush prej të pranishmëve në atë ndejë ia ka vjedhur stolitë.

Stolitë në vlerë prej 200.000 dollarësh që iu vodhën modeles

Sidoqoftë, pjesëtarja e klanit Kardashian/Jenner e ka pushuar nga puna rojën për të cilin ka konsideruar se nuk e ka kryer si duhet punën e vet.

Kujtojmë që muaj më parë pre e një vjedhjeje ishte edhe motra e Kendall, Kim Kardashian, të cilës në Paris iu vodhën stoli në vlerë prej afro 11 milionë euro. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)