LAJMI I FUNDIT:

Pasi e goditi fansin në fytyrë, Bieber po ushtron boks (Foto)

Pasi e goditi fansin në fytyrë, Bieber po ushtron boks (Foto)

Në javën e fundit, Justin Bieber është parë shpesh në palestër, ku është stërvitur rregullisht.

Reklama

Këngëtari i është nënshtruar një regjimi rigoroz të ushtrimeve të boksit për të ngritur formën e tij.

Bieber dukej shumë i përkushtuar
Bieber dukej shumë i përkushtuar

Vetëm një javë pasi e goditi një fans në fytyrë në Barcelonë, 22-vjeçari duket i përkushtuar që të mësojë si të vetëmbrohet.

Ai e ka vizituar rregullisht një palestër boksi në Los Angeles, ku edhe është fotografuar duke ushtruar. /Telegrafi/

Rita në mbrojtje të Bieber: Reagimi i tij ishte natyral, çdokush do të reagonte në të njëjtën mënyrë (Foto)
Lexo po ashtu Rita në mbrojtje të Bieber: Reagimi i tij ishte natyral, çdokush do të reagonte në të njëjtën mënyrë (Foto)

just2 just3

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Alban Skënderaj e befason me një makinë luksoze Miriamin në ditëlindjen e 38-të

Alban Skënderaj e befason me një makinë luksoze Miriamin në ditëlindjen e 38-të

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Pas Afronës, Blero nis pushimet në Itali me të dashurën e re

Pas Afronës, Blero nis pushimet në Itali me të dashurën e re

Magazina
Kalo në kategori