LAJMI I FUNDIT:

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini
Foto: Arbana Osmani/InstaStory

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, i ka dhënë së fundmi vetes disa ditë të mira pushimi.

Reklama

Për muaj me radhë, ajo ishte një prej personazheve më aktivë në media, kjo falë drejtimit të programit shumë të ndjekur – Big Brother VIP Albania 2.

E pas një pune të lodhshme për muaj të tërë duket se ka ardhur koha për pushime dhe për këtë, moderatorja ka zgjedhur një prej destinacioneve më luksoze.

Foto: Arbana Osmani/InstaStory

Ajo bashkë me burrin dhe fëmijët e saj janë duke shijuar aktualisht pushimet në ishullin Santorini të Greqisë.

Foto: Arbana Osmani/InstaStory

Në disa fotografi të shpërndara në rrjetin social Instagram, Arbana shfaqet tejet atraktive në një fustan të zi, ndërsa shijon pamjet panorameske të ishullit grek.

"Zhaklina boll", Arbana Osmani nuk përmbahet ndaj opinionistes në Post Big Brother VIP Albania
Lexo po ashtu "Zhaklina boll", Arbana Osmani nuk përmbahet ndaj opinionistes në Post Big Brother VIP Albania

Nga imazhet, duket se prezantuesja e Top Channel po shijon çaste të bukura dhe relaksi – gjë e cila reflektohet edhe me buzëqeshjen në fytyrën e saj.

Foto: Arbana Osmani/Instagram

Është përfolur prej kohësh se ajo do të organizojë dasmën me partnerin e saj prej shumë vitesh, regjisorin Eduard Grishaj, me të cilin edhe ka dy fëmijë. /Telegrafi/

Foto: Arbana Osmani/InstaStory

Foto: Arbana Osmani/InstaStory

Foto: Arbana Osmani/InstaStory

Në trend Magazina

Më shumë
Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Kim Kardashian uron përzemërsisht ditëlindjen e mikut dhe grimerit të saj Marios

Kim Kardashian uron përzemërsisht ditëlindjen e mikut dhe grimerit të saj Marios

Magazina
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Kalo në kategori