LAJMI I FUNDIT:

Pas Big Brother VIP Albania, Olta Gixhari nis punën për një film të ri

Pas Big Brother VIP Albania, Olta Gixhari nis punën për një film të ri

Aktorja e famshme shqiptare, Olta Gixhari u bë pjesë e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania dhe mori vëmendje të madhe nga rrugëtimi brenda shtëpisë së famshme.

Reklama

Dalja e saj e papritur nga BBVA u komentua dhe e vuri edhe më shumë në fokus, ndërsa tani Olta ka vendosur që këtë ta shfrytëzoi për të punuar në projekte të reja.

Kështu ka bërë të ditur aktorja përmes një pyetësori që realizoi me fansat e saj në llogarinë e Instagramit.

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Gixhari u pyet se cilat ishin planet e saj tani që ka përfunduar Big Brother VIP Albania, dhe ajo tha se po përgatit një film të ri.

Olta Gixhari shfaqet joshëse në fustan të gjatë
Lexo po ashtu Olta Gixhari shfaqet joshëse në fustan të gjatë

‘Një film me në kast që as nuk ju shkon mendja”, tha Olta në përgjigjen e saj.

Aktorja, e cila është nënë e një djali vendosi që të largohen nga BBVA me dëshirën e saj pas një qëndrimin prej afro 100 ditësh brenda shtëpisë.

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Olta tha se nuk po arrinte të përballonte mallin për të birin, duke lënë kështu përgjysmë garën për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Ndërkaq, kujtojmë që fituesi i BBVA 2 u shpall aristi shkodran, Luiz Ejlli. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Magazina

"Më pështynin dhe më keqtrajtonin", çifti Beckham rrëfejnë periudhën e errët të Davidit kur ai u akuzua se i shkaktoi humbjen Anglisë në Botëror

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Kalo në kategori