LAJMI I FUNDIT:

Paraqitja e re e shkurtër e “Charlie’s Angels”

Paraqitja e re e shkurtër e “Charlie’s Angels”
(Foto: Screenshot/YouTube/Movieclips Trailers)

Është publikuar paraqitja e re e shkurtër e filmit “Charlie’s Angels”, regjinë e të cilit e ka bërë Elizabeth Banks, ndërsa në rolet kryesore luajnë Kristen Stewart, Naomi Scott dhe Ella Balinska.

Reklama

Në video e re të publikuar, paraqiten tri ferma që shkojnë në mision me stil dhe artileri të rëndë.

Femrat protagoniste në këtë film udhëhiqen nga mentorët, të cilën e quajnë veten Bosley, ndërsa Banks paraqitet si një prej tyre.

Në rolet e Bosleyve do të shfaqen edhe yjet, si Sam Claflin, Djimon Hounsou e Patrick Stewart.

Këngën, të cilën mund ta dëgjojmë në këtë paraqitje të shkurtë, e interpretojnë yjet e muzikës, Miley Cyrus, Ariana Grande dhe Lana Del Rey.

Fillimi i shfaqjes së vazhdimit të ri të këtij filmi do të nisë shfaqjen nëpër kinema nga 15 nëntori i këtij viti. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Magazina
Oriola Marashi shfaqet provokuese gjatë realizimit të kampanjës së re për

Oriola Marashi shfaqet provokuese gjatë realizimit të kampanjës së re për "Guess"

Magazina
Kalo në kategori