Crystal Palace ka kaluar në epërsi kundër Arsenalit.

Andros Townsend shfrytëzoi një pakujdesi të mbrojtjes së Gunners dhe në minutën e 17 realizoi gol nga afërsia.

Kujtojmë se takimi është i vlefshëm për xhiron e 32 të Ligës Premier. /Telegrafi/