LAJMI I FUNDIT:

Pak javë pas publikimit të “Mission: Impossible 7”, Tom Cruise nis xhirimet e pjesës së tetë

Pak javë pas publikimit të “Mission: Impossible 7”, Tom Cruise nis xhirimet e pjesës së tetë

Tom Cruise dukej pothuajse i panjohur teksa veshi një kostum fluturimi dhe helmetë përpara xhirimeve të “Mission: Impossible 8”.

Aktori i “Top Gun” ishte pjesë e një ekipi që punon në disa skena të filmit në një prej modeleve të vjetër të avionëve, me ngjyrë të verdhë.


59-vjeçari po xhironte skena në Duxford të Anglisë, për filmin e tetë me radhë të “Mission: Impossible”- vetëm pas javë pas publikimit të pjesës së shtatë.

Foto: Splash

Kjo vjen pasi ylli i filmit la fansat e shokuar kur u pa me një dukej krejtësisht ndryshe, teksa ndoqi një lojë bejsbolli në San Francisko muajin e kaluar.

I fotografuar duke parë ndeshjen së bashku me djalin e tij, ai dukej dukshëm ndryshe pasi shfaqej më “i plotë” se ditët e tij në “Top Gun”.

Foto: Splash

Fansat spekuluan se aktori ose kishte “shtuar në peshë ose kishte bërë ndërhyrje në fytyrë” pas fotografive që u përhapen më të madhe në rrjetet sociale, shkruan The Sun.

Ndërsa në fillim të tetorit, The Sun zbuloi se aktori i “Minority Report” po mësonte të drejtonte një aeroplan ushtarak të Luftës së Dytë Botërore.

Foto: Splash

“Tom kishte filluar të mësonte të fluturonte një Boeing Stearman në fillim të këtij viti për një skenë të madhe aksion në Mission: Impossible 8”, tha një anëtar i ekipit të filmit.

“Është padyshim një detyrë shumë e aftë, por si zakonisht ai nuk ka në plan të presë ndonjë cep që dikush tjetër ta bëjë këtë. Xhirimet sapo kanë përfunduar në Mission: Impossible 7, por Tom nuk i ka dhënë vetes pushim”, vazhdoi tutje i njëjti burim.

Foto: Splash

Në shtator, Tom dhe grupi i tij i filmit festuan pasi kishin përfunduar xhirimet e filmit të shtatë të “Mission: Impossible”.

Për shkak të pandemisë, xhirimet ishin të mbushura me pengesa, duke përfshirë infektimi me COVID-19 të shumë prej ekipit të xhirimeve, të cilat bën që për një kohë xhirimet të ndërpriteshin për javë të tëra. /Telegrafi/

Foto: Splash

Në trend Magazina

Më shumë
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Me pantallona si të ushtrisë dhe pallto masive, Rita Ora shfaqet e lodhur pas largimit nga festa me bashkëshortin

Me pantallona si të ushtrisë dhe pallto masive, Rita Ora shfaqet e lodhur pas largimit nga festa me bashkëshortin

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

Magazina
Mijëra fansa duan të fotografohen me të, Dua Lipa shoqërohet nga forca të shumta sigurie në New York

Mijëra fansa duan të fotografohen me të, Dua Lipa shoqërohet nga forca të shumta sigurie në New York

Magazina
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Kalo në kategori