Modelja e njohur, Oriola Marashi po punon vazhdimisht në projekte të reja, të cilat janë të fokusuara kryesisht jashtë Shqipërisë.

Ajo këtë herë ka realizuar një fotosesion në Stamboll, dhe fotot ka i ka sjell edhe në llogarinë e saj në Instagram.

Modelja joshëse shihet në dy veshje të ndryshme që ngjasojnë me njëria-tjetren, të krijuar nga një material i tejdukshëm me ngjyrë ari me shkëlqim.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Ajo dukej mahnitëse dhe në formë të mirë, teksa thekso format trupore për të cilat njihet dhe komentohet vazhdimisht.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Ndërsa, brenda pak minutash modelja pranoi mijëra pëlqime dhe komente të shumta nga ana e fansave.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Ndërkohë, kujtojmë që prej kohësh, Oriola është bërë edhe imazh i markës së njohur botërore “Guess”, ku edhe ka punuar me emra të famshme të modës. /Telegrafi/

Foto: Oriola Marashi/Instagram