LAJMI I FUNDIT:

Oriola Marashi provokon në Instagram, me fotografitë e saj të fundit

Oriola Marashi provokon në Instagram, me fotografitë e saj të fundit

Modelja e famshme shqiptare, Oriola Marashi, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj në Instagram, me disa fotografi të reja ku ajo duket në formë të mrekullueshme.

Oriola ka ndarë me ndjekësit e saj disa momente të prapaskenave të një fotosesioni të ri, duke zbuluar një imazh të guximshëm.

Në fotografitë e postuara, Oriola shfaqet e veshur me një bluzë tejet të shkurtë që inkurajon kufijtë e modës me stilin e saj të guximshëm.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Bluza, jo vetëm që zbulon një pjesë të gjoksit të saj, por edhe thekson barkun e saj seksi, duke sjellë në pah formën e përsosur të trupit.

Eleganca dhe thjeshtësia bashkëjetojnë në këto imazhe, dhe flokët e saj të lëshuara drejt japin një prekje të qetësisë dhe natyralitetit të asaj që shihet para objektivit.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Ndjekësit e Oriolës në Instagram nuk kanë ngurruar të shprehin adhurimin e tyre ndaj këtyre fotografive, të cilat pa dyshim paralajmërojnë një fotosesion që do të jetë një frymëzim për adhuruesit e modës dhe fotografitë profesionale.

Modelja vazhdon të tregojë se është një figurë dominuese në skenën e modës shqiptare dhe përtej saj. /Telegrafi/

Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Magazina
Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Magazina
Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës

Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës "J'Adore” të Dior, pasi Charlize Theron e kishte këtë punë për dy dekada

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
Kalo në kategori