LAJMI I FUNDIT:

Olta Gixharit “për pak” sa nuk i del “zogu” (Foto)

Olta Gixharit “për pak” sa nuk i del “zogu” (Foto)

Aktorja e njohur nga Shqipëria, Olta Gixhari, njihet për trupin e saj seksi.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, duke i ‘qerasur’ fansat me foto provokuese.

Olta ka publikuar në instagram një foto ku shihet shumë provokuese dhe në një fustan me prerje të thella të cilat për pak sa nuk ia zbuluan pjesën intime.


Ajo në foto shihet duke i ‘fluturuar’ fustani, duke rrezikuar ta zbulojë zogun e të “fluturojë në qiell”. /Telegrafi/

olta 1

Në trend Magazina

Më shumë
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Me pantallona si të ushtrisë dhe pallto masive, Rita Ora shfaqet e lodhur pas largimit nga festa me bashkëshortin

Me pantallona si të ushtrisë dhe pallto masive, Rita Ora shfaqet e lodhur pas largimit nga festa me bashkëshortin

Magazina

"Doktori nuk t’i ka bërë mirë të pasmet" - Linda Halimi e ashpër ndaj Edona Jamesit

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

Magazina
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Kalo në kategori