LAJMI I FUNDIT:

Nuk ishte e shkruar: Do të habiteni kush ka mundur të ishte në vendin e Angelinas (Foto)

Nuk ishte e shkruar: Do të habiteni kush ka mundur të ishte në vendin e Angelinas (Foto)

Angelina Jolie dhe Brad Pitt nisën romancën e tyre gjatë xhirimit të filmit të vitit 2005, “Mr. & Mrs. Smith” dhe lidhja e tyre ka vazhduar deri më sot.

Mirëpo, është interesante se rolin e ‘zonjës Smith’ për pak ka mundur ta fitojë këngëtarja Gwen Stefani.


gwen1

Ndërkaq, gjatë një interviste në emisionin The Howard Stern Show, 46-vjeçarja ka folur për gjërat interesante në jetën e saj dhe për atë se ka mundur ta luante ajo rolin e Jane Smith (të cilin e ka portretizuar Angelina) përkrah Pittit.

Ndryshim i madh në dukjen e këngëtares (Video)
Lexo po ashtu Ndryshim i madh në dukjen e këngëtares (Video)

gwen

“Mendoj se për pak kam mundur ta fitoj (atë rol). Kam shkuar në shumë audicione, doja të merresha me filma, por e doja më shumë muzikën”, kishte deklaruar Stefani gjatë atij emisioni.

Angelina mendon se Brad Pitt e tradhëtoi me ish-gruan
Lexo po ashtu Angelina mendon se Brad Pitt e tradhëtoi me ish-gruan

brad

Ndërsa duke komentuar më herët atë film, Pitt është shprehur: “Është e dukshme se ka qenë e shkruar që Angelina të jetë partnerja ime”. /Telegrafi/

Vështirë se mund ta qëlloni moshën e këtyre yjeve (Foto)
Lexo po ashtu Vështirë se mund ta qëlloni moshën e këtyre yjeve (Foto)

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Magazina
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Kalo në kategori