LAJMI I FUNDIT:

Notat e lojtarëve, Inter 1-0 Torino: Handanovic larg më i miri, Vojvoda stabil

Notat e lojtarëve, Inter 1-0 Torino: Handanovic larg më i miri, Vojvoda stabil

Interi ka shënuar fitore ndaj Torinos me rezultat 1-0 në kuadër të javës së gjashtë në Serie A.

Reklama

Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi Marcelo Brozovic në fundin e ndeshjes.

Por lojtari më i mirë i ndeshjes ishte Samir Handanovic i cili është vlerësuar me notën 8.9, pas pritjeve të shumta që i kishte.

Pas tij Brozovic ishte me notën më të lartë 7.7

Mërgim Vojvoda me notën 6.8 kishte paraqitje stabile

Notat e lojtarëve të Interit dhe Torinos

/Telegrafi/