Nora Istrefi si duket po shijon në maksimum bashkëpunimin e fundit me këngëtarin Irkenc Hykën.

Këngëtarja shqiptare është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe, video dhe mesazhe të ndryshme.

Ajo së fundi ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet mjaft atraktive dhe joshëse.

View this post on Instagram

💖

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on Aug 14, 2019 at 1:44am PDT

Zeshkania në njërin prej imazheve shihet e veshur në një fustan rozë që i thekson linjat seksi trupore sikurse të mos ishte bërë nënë para disa vitesh.

Gjersa ditë më parë është parë e veshur në një fustan të kuq teksa merr poza provokuese dhe vë në pah të pasmet dhe gjoksin.

Nora vjen me poza atraktive pranë veturës luksoze Nora vjen me poza atraktive pranë veturës luksoze

Ndryshe, Istrefi është duke punuar në projekte të reja muzikore dhe do të mbajë disa koncerte. /Telegrafi/